Topaz Atelier to biżuteria sentymentalna, w której klejnoty nie tylko zdobią, ale także znaczą.  Mogą wyrażać treści uniwersalne lub zawierać ukryte przesłanie znane tylko obdarowującemu i obdarowanemu. W biżuterii sentymentalnej liczy się intencja, która jest swego rodzaju gwarancją miłości, dobrostanu, szczęścia.

Biżuteria dedykowana jest wszystkim kobietom, szczególnie tym, które łączy przyjaźń, pokrewieństwo i wspólne historie.

Bransoletki i pierścionki Topaz Atelier to idealny, spersonalizowany prezent od córki dla matki i babci. Od siostry dla siostry. Od najlepszej przyjaciółki dla najlepszej przyjaciółki. A nawet od młodego taty dla jego żony i nowonarodzonej córeczki.

Jestem z wykształcenia jubilerką i ekspertem kamieni szlachetnych.  Możecie mieć więc pewność, że kamienie, które Wam oferuję na pewno pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Szukam ich i wybieram je sama. Często mam je od dostawców bezpośrednio z kopalni z odległych stron świata: z Birmy, Madagaskaru, Etiopii.

Każda bransoletka, pierścionek, kolczyki od początku do końca powstają w mojej pracowni. Zestawy kamieni w bransoletkach nie są przypadkowe, ich energia uzupełnia się i wzmacnia w zależności od tego, dla kogo jest przeznaczona i z jakiej okazji  chcemy ją podarować.

Niech moc będzie z Wami:)

Dominika Kuźniar

 

Projektuję także spersonalizowane zestawy bransoletek, gdzie kamienie dobieram indywidualnie, dopasowane do potrzeb, momentów w życiu, czy też szczególnych okazji.

Jeżeli marzysz o szczególnym klejnocie wykonanym specjalnie dla Ciebie, odezwij się do mnie. Projektuję na zamówienie unikalne elementy biżuterii i gwarantuję niepowtarzalność.

dominika.qzniar@gmail.com

lub

sklep@topazatelier.com

0

Your Cart